Language field (7.x-1.5) - en to is translation catalogue (11 entries)

en: Language
is: Mál

en: Enabled
is: Virkjað

en: Weight
is: Vekt

en: Name
is: Navn

en: Node
is: Knútur

en: Languages
is: Mál

en: Language code
is: Málkota

en: Language neutral
is: Mál neutralt

en: Path prefix
is: Forstavilsi hjá leið

en: Language name
is: Navn á máli

en: Native language name
is: Navn á málinum á málinum
