Custom Language field (7.x-1.5) - en to gl translation catalogue (14 entries)

en: Language
gl: Idioma

en: Enabled
gl: Activado

en: Weight
gl: Peso

en: Name
gl: Nome

en: Display
gl: Visualización

en: Node
gl: Nodo

en: Fields
gl: Campos

en: Domain
gl: Dominio

en: Languages
gl: Idiomas

en: Language code
gl: Código do idioma

en: Language neutral
gl: Idioma neutral

en: Path prefix
gl: Prefixo da ruta

en: Language name
gl: Nome do idioma

en: Native language name
gl: Nome nativo do idioma
