Language field (7.x-1.5) - en to gu translation catalogue (10 entries)

en: Language
gu: ભાષા

en: Enabled
gu: સક્રિય

en: Weight
gu: તરલતા

en: Name
gu: નામ

en: Display
gu: પ્રદર્શન

en: Node
gu: નોડ

en: Fields
gu: ક્ષેત્રો

en: Languages
gu: ભાષાઓ

en: Language code
gu: ભાષા સંકેત

en: Language name
gu: ભાષાનું નામ
