Language field (7.x-1.5) - en to kn translation catalogue (9 entries)

en: Language
kn: ಭಾಷೆ

en: Enabled
kn: ಶಕ್ತಗೊಂಡಿದೆ

en: Weight
kn: ತೂಕ

en: Name
kn: ಹೆಸರು

en: Display
kn: ಪ್ರದರ್ಶಕ

en: Domain
kn: ಡೊಮೈನ್

en: Languages
kn: ಭಾಷೆಗಳು

en: Language code
kn: ಭಾಷಾ ಸಂಕೇತ

en: Language name
kn: ಭಾಷೆಯ ಹೆಸರು
