Language field (7.x-1.5) - en to my translation catalogue (7 entries)

en: Language
my: ဘာသာစကား

en: Weight
my: အစဉ်

en: Name
my: အမည်

en: Languages
my: ဘာသာစကားများ

en: Language code
my: ဘာသာစကားသင်္ကေတ

en: Language name
my: ဘာသာစကားအမည်

en: Native language name
my: မိခင်တိုင်းရင်းဘာသာစကားအမည်
