Language field (7.x-1.5) - en to nn translation catalogue (11 entries)

en: Language
nn: Språk

en: Enabled
nn: Aktivert

en: Weight
nn: Vekt

en: Name
nn: Namn

en: Fields
nn: Felt

en: Languages
nn: Språk

en: Language code
nn: Språkkode

en: Language neutral
nn: Språknøytral

en: Path prefix
nn: Prefiks til sti

en: Language name
nn: Språknamn

en: Native language name
nn: Språknamn på originalspråket
