Language field (7.x-1.5) - en to si translation catalogue (5 entries)

en: Language
si: භාෂාව

en: Enabled
si: සක්‍රීයයි

en: Name
si: නම

en: Languages
si: භාෂා

en: Language name
si: භාෂා නාමය
