Language field (7.x-1.5) - en to ta translation catalogue (5 entries)

en: Language
ta: மொழி

en: Enabled
ta: இயலுமைப்படுத்தப்பட்டது

en: Weight
ta: நிறை

en: Name
ta: பெயர்

en: Node
ta: கணு
