Language field (7.x-1.6) - en to bg translation catalogue (12 entries)

en: Language
bg: Език

en: Enabled
bg: Активиран

en: Weight
bg: Тегло

en: Name
bg: Име

en: Display
bg: Дисплей

en: Node
bg: Материал

en: Languages
bg: Езици

en: Language code
bg: Код на език

en: Language neutral
bg: Езиково неутрален

en: Path prefix
bg: Префикс за път

en: Language name
bg: Име на език

en: Native language name
bg: Име на език (на собств. език)
