Custom Language field (7.x-1.6) - en to he translation catalogue (16 entries)

en: Language
he: שפה

en: Enabled
he: מופעל

en: Weight
he: משקל

en: Name
he: שם

en: Display
he: תצוגה

en: Node
he: פריט תוכן

en: Fields
he: שדות

en: Domain
he: דומיין

en: Languages
he: שפות

en: Language code
he: קוד השפה

en: Language neutral
he: שפה נייטרלית

en: Content language
he: שפת התוכן

en: Path prefix
he: קידומת הנתיב

en: Language name
he: שם שפה

en: Native language name
he: שם שפת המקור

en: Author's preferred language
he: השפה המועדפת על המחבר/ת
