Language field (7.x-1.6) - en to hr translation catalogue (13 entries)

en: Language
hr: Jezik

en: Enabled
hr: Omogućeno

en: Weight
hr: Težina

en: Name
hr: Naziv

en: Display
hr: Prikaz

en: Fields
hr: Polja

en: Domain
hr: Domena

en: Languages
hr: Jezici

en: Language code
hr: Kôd jezika

en: Language neutral
hr: Neutralni jezik

en: Path prefix
hr: Prefiks putanje

en: Language name
hr: Naziv jezika

en: Native language name
hr: Izvorni naziv jezika
