Custom Language field (7.x-1.6) - en to ht translation catalogue (6 entries)

en: Language
ht: Lang

en: Enabled
ht: Aktif

en: Name
ht: Non

en: Languages
ht: Lang

en: Language code
ht: Kòd lang lan

en: Language name
ht: Non lang lan
