Language field (7.x-1.6) - en to jv translation catalogue (12 entries)

en: Language
jv: Basa

en: Enabled
jv: Urip

en: Weight
jv: Urutan

en: Name
jv: Jeneng

en: Display
jv: Tampilan

en: Fields
jv: Field

en: Languages
jv: Bāsā-bāsā

en: Language code
jv: Kode bāsā

en: Language neutral
jv: Basa netral

en: Path prefix
jv: Awalan path

en: Language name
jv: Jeneng bāsā

en: Native language name
jv: Jeneng basa asli
