Language field (7.x-1.6) - en to mn translation catalogue (11 entries)

en: Language
mn: Хэл

en: Enabled
mn: Боломжтой

en: Weight
mn: Жин

en: Name
mn: Нэр

en: Display
mn: Харуулах

en: Node
mn: Зангилаа

en: Domain
mn: Домэйн

en: Languages
mn: Хэлнүүд

en: Language code
mn: Хэлний код

en: Language neutral
mn: Хэлний тохиргооноос үл хамаарах

en: Language name
mn: Хэлний нэр
