Language field (7.x-1.6) - en to pa translation catalogue (5 entries)

en: Language
pa: ਭਾਸ਼ਾ

en: Weight
pa: ਭਾਰ

en: Name
pa: ਨਾਂ

en: Node
pa: ਨੋਡ

en: Languages
pa: ਭਾਸ਼ਾਵਾਂ
