Language field (7.x-1.6) - en to vi translation catalogue (13 entries)

en: Language
vi: Ngôn ngữ

en: Enabled
vi: Bật

en: Weight
vi: Độ nặng

en: Name
vi: Tên

en: Display
vi: Hiển thị

en: Fields
vi: Các trường

en: Domain
vi: Miền

en: Languages
vi: Ngôn ngữ

en: Language code
vi: Mã ngôn ngữ

en: Language neutral
vi: Ngôn ngữ trung lập

en: Path prefix
vi: Phần đầu đường dẫn

en: Language name
vi: Tên ngôn ngữ

en: Native language name
vi: Tên bản địa của ngôn ngữ
