Custom Language field (7.x-1.7) - en to af translation catalogue (9 entries)

en: Language
af: Taal

en: Enabled
af: Geaktiveer

en: Weight
af: Gewig

en: Name
af: Naam

en: Node
af: Mode

en: Languages
af: Tale

en: Language code
af: Taalkode

en: Path prefix
af: Pad-voorvoegsel

en: Language name
af: Taalnaam
