Custom Language field (7.x-1.7) - en to et translation catalogue (19 entries)

en: Language
et: Keel

en: Enabled
et: Lubatud

en: Weight
et: Kaal

en: Name
et: Nimi

en: Display
et: Kuva

en: Node
et: Postitus

en: Fields
et: Väljad

en: Domain
et: Domeen

en: Languages
et: Keeled

en: Language code
et: Keele kood

en: Language neutral
et: Keelest sõltumatu

en: Content language
et: Sisu keel

en: Path prefix
et: Kataloogitee eesliide

en: Language name
et: Keele nimetus

en: Native language name
et: Keele omakeelne nimi

en: Language direction
et: Keele suund

en: Author's preferred language
et: Autori eelistatud keel

en: Formula
et: Valem

en: Domain to use for this language.
et: Selle keele domeen.
