Custom Language field (7.x-1.7) - en to hy translation catalogue (16 entries)

en: Language
hy: Լեզու

en: Enabled
hy: Ակտիվացված է

en: Weight
hy: Կշիռ

en: Name
hy: Անուն

en: Display
hy: Ցուցադրել

en: Node
hy: Նոդ

en: Fields
hy: Դաշտեր

en: Domain
hy: Դոմեյն

en: Languages
hy: Լեզուներ

en: Language code
hy: Լեզվի կոդը

en: Language neutral
hy: Չեզոք լեզու

en: Content language
hy: Բովանդակության լեզու

en: Path prefix
hy: Հղման նախածանց

en: Language name
hy: Լեզվի անվանումը

en: Native language name
hy: Մայրենի լեզվի անվանումը

en: Language code, e.g. 'de' or 'en-US'.
hy: Լեզվի կոդը, օրինակ ՝  «hy» կամ «en-US»։
