Custom Language field (7.x-1.7) - en to is translation catalogue (12 entries)

en: Language
is: Tungumál

en: Enabled
is: Virkt

en: Weight
is: Vægi

en: Name
is: Nafn

en: Display
is: Sýna

en: Node
is: Nóða

en: Fields
is: Svæði

en: Languages
is: Tungumál

en: Language code
is: Tungumálskóði

en: Language neutral
is: Tungumál hlutlaust

en: Path prefix
is: Forskeyti slóða

en: Language name
is: Nafn tungumáls
