Custom Language field (7.x-1.7) - en to ku translation catalogue (12 entries)

en: Language
ku: زمان

en: Enabled
ku: چالاکە

en: Weight
ku: سەنگ

en: Name
ku: ناو

en: Node
ku: گرێ

en: Domain
ku: دۆمەین

en: Languages
ku: زمانەکان

en: Language code
ku: کۆدی زمان

en: Language neutral
ku: زمانی بێلایەن

en: Path prefix
ku: پێشگری ڕێڕەو

en: Language name
ku: ناوی زمان

en: Native language name
ku: ناوی زمانی ڕه‌سه‌ن
