Custom Language field (7.x-1.7) - en to lt translation catalogue (15 entries)

en: Language
lt: Kalba

en: Enabled
lt: Įjungta

en: Weight
lt: Svoris

en: Name
lt: Pavadinimas

en: Display
lt: Rodymas

en: Node
lt: Mazgas

en: Fields
lt: Laukeliai

en: Domain
lt: Domenas

en: Languages
lt: Kalbos

en: Language code
lt: Kalbos kodas

en: Language neutral
lt: Kalbai neutralus

en: Path prefix
lt: Kelio priešdėlis

en: Language name
lt: Kalbos pavadinimas

en: Native language name
lt: Orginalus kalbos pavadinimas

en: Site's default language (!language)
lt: Svetainės pagrindinė kalba (!language)
