Custom Language field (7.x-1.7) - en to ro translation catalogue (20 entries)

en: Language
ro: Limba

en: Enabled
ro: Activat

en: Weight
ro: Greutate

en: Name
ro: Nume

en: Display
ro: Afișaj

en: Node
ro: Nod

en: Fields
ro: Câmpuri

en: Domain
ro: Domeniu

en: Languages
ro: Limbi

en: Language code
ro: Codul limbii

en: Language neutral
ro: Limbă neutră

en: Content language
ro: Limba de conținut

en: Path prefix
ro: Prefix de cale

en: Language name
ro: Nume Limbaj

en: Native language name
ro: Numele nativ al limbii

en: Language direction
ro: Direcția limbii

en: Author's preferred language
ro: Limba preferată a autorului

en: Formula
ro: Formulă

en: Number of plural indexes in this language.
ro: Numărul indecșilor plurali din această limbă.

en: Domain to use for this language.
ro: Domeniul ce va fi utilizat pentru această limbă.
