Custom Language field (7.x-1.8) - en to ar translation catalogue (14 entries)

en: Language
ar: اللغة

en: Enabled
ar: مفعل

en: Weight
ar: الوزن

en: Name
ar: الاسم

en: Display
ar: العرض

en: Node
ar: العقدة

en: Fields
ar: الحقول

en: Domain
ar: النطاق

en: Languages
ar: اللغات

en: Language code
ar: رمز اللغة

en: Language neutral
ar: اسم اللغة

en: Path prefix
ar: سابقة المسار

en: Language name
ar: اسم اللغة

en: Native language name
ar: اسم اللغة الأصلي
