Custom Language field (7.x-1.8) - en to bo translation catalogue (14 entries)

en: Language
bo: སྐད་རིགས

en: Enabled
bo: ནུས་ཡོད་བཟོས་ཡོད

en: Weight
bo: ལྗིད་ཚད

en: Name
bo: མིང

en: Display
bo: མངོན་འཆར

en: Node
bo: སྦྲེལ་གནས

en: Fields
bo: གནས་ཁོངས།

en: Domain
bo: དྲ་མིང

en: Languages
bo: སྐད་རིགས

en: Language code
bo: སྐད་རིགས་ཀྱི་ཨང་རྟགས

en: Language neutral
bo: སྐད་རིགས་ལ་དབྱེ་བ་མི་བྱེད་པ

en: Path prefix
bo: སྦྲེལ་ལམ་སྔོན་བཏགས

en: Language name
bo: སྐད་རིགས་ཀྱི་མིང

en: Native language name
bo: རང་སྐད་ཀྱི་སྐད་རིགས་མིང
