Custom Language field (7.x-1.8) - en to eu translation catalogue (16 entries)

en: Language
eu: Hizkuntza

en: Enabled
eu: Gaituta

en: Weight
eu: Pisua

en: Name
eu: Izena

en: Display
eu: Bistaratu

en: Node
eu: Nodoa

en: Fields
eu: Eremuak

en: Domain
eu: Domeinua

en: Languages
eu: Hizkuntzak

en: Language code
eu: Hizkuntza kodea

en: Language neutral
eu: Hizkuntza neutroa

en: Content language
eu: Edukiaren hizkuntza

en: Path prefix
eu: Bidearen aurrizkia

en: Language name
eu: Hizkuntza izena

en: Native language name
eu: Hizkuntzaren jatorrizko izena

en: Language direction
eu: Hizkuntza norabidea
