Custom Language field (7.x-1.8) - en to kk translation catalogue (12 entries)

en: Language
kk: Тіл

en: Enabled
kk: Қосылған

en: Weight
kk: Салмағы

en: Name
kk: Аты

en: Node
kk: Түйін

en: Fields
kk: Өрістер

en: Languages
kk: Тілдер

en: Language code
kk: Тілдің коды

en: Language neutral
kk: Тілге қатысы жоқ

en: Path prefix
kk: Префикс жолы

en: Language name
kk: Тілдің аты

en: Native language name
kk: Ана тілі аты
