Custom Language field (7.x-1.8) - en to lv translation catalogue (17 entries)

en: Language
lv: Valoda

en: Enabled
lv: Iespējots

en: Weight
lv: Svars

en: Name
lv: Nosaukums

en: Display
lv: Ekrāns

en: Node
lv: Mezgls

en: Fields
lv: Lauki

en: Domain
lv: Domēns

en: JavaScript
lv: JavaScripts

en: Languages
lv: Valodas

en: Language code
lv: Valodas kods

en: Language neutral
lv: Neitrāla valoda

en: Content language
lv: Satura valoda

en: Path prefix
lv: Ceļa prefikss

en: Language name
lv: Valodas nosaukums

en: Native language name
lv: Valodas nosaukums lokālajā valodā.

en: Author's preferred language
lv: Autora izvēlētā valoda
