Custom Language field (7.x-1.8) - en to ne translation catalogue (9 entries)

en: Language
ne: भाषा

en: Enabled
ne: सक्षम बनाइएको

en: Weight
ne: वजन

en: Name
ne: नाम

en: Display
ne: प्रदर्शन

en: Node
ne: नोड

en: Languages
ne: भाषाहरू

en: Language neutral
ne: भाषा निष्पक्ष

en: Language name
ne: भाषाको नाम
