Custom Language field (7.x-1.8) - en to ta translation catalogue (14 entries)

en: Language
ta: மொழி

en: Enabled
ta: செயலிலுள்ளது

en: Weight
ta: எடை

en: Name
ta: பெயர்

en: Display
ta: காட்சி

en: Node
ta: கணு

en: Domain
ta: இணையகளம்

en: Languages
ta: மொழிகள்

en: Language code
ta: மொழி குறிமுறை

en: Language neutral
ta: நடுநிலை மொழி

en: Path prefix
ta: வழி முன்னொட்டு

en: Language name
ta: மொழி பெயர்

en: Native language name
ta: இயற்கையான மொழியின் பெயர்

en: Language direction
ta: மொழி திசை
