Custom Language field (7.x-1.8) - en to ast translation catalogue (8 entries)

en: Language
ast: Llingua

en: Enabled
ast: Activáu

en: Weight
ast: Pesu

en: Name
ast: Nome

en: Display
ast: Pantalla

en: Node
ast: Noyu

en: Domain
ast: Dominiu

en: Languages
ast: Llingües
