Custom Language field (7.x-1.8) - en to el translation catalogue (17 entries)

en: Language
el: Γλώσσα

en: Enabled
el: Ενεργοποιημένο

en: Weight
el: Βάρος

en: Name
el: Όνομα

en: Display
el: Εμφάνιση

en: Node
el: Κόμβος

en: Fields
el: Πεδία

en: Domain
el: Όνομα χώρου

en: Languages
el: Γλώσσες

en: Language code
el: Κωδικός γλώσσας

en: Language neutral
el: Ουδέτερη γλώσσα

en: Content language
el: Γλώσσα περιεχομένου

en: Path prefix
el: Πρόθεμα διαδρομής

en: Language name
el: Όνομα γλώσσας

en: Native language name
el: Εγγενές όνομα γλώσσας

en: Language direction
el: Κατεύθυνση γλώσσας

en: Author's preferred language
el: Γλώσσα προτίμησης του συγγραφέα
