Custom Language field (7.x-1.8) - en to sk translation catalogue (16 entries)

en: Language
sk: Jazyk

en: Enabled
sk: Povolené

en: Weight
sk: Váha

en: Name
sk: Názov

en: Display
sk: Zobraziť

en: Node
sk: Uzol

en: Fields
sk: Polia

en: Domain
sk: Doména

en: Languages
sk: Jazyky

en: Language code
sk: Kód jazyka

en: Language neutral
sk: Nezávislé od jazyka

en: Content language
sk: Jazyk obsahu

en: Path prefix
sk: Predpona cesty

en: Language name
sk: Názov jazyka

en: Native language name
sk: Meno jazyka v danom jazyku

en: Author's preferred language
sk: Jazyk preferovaný autorom
