Language icons (7.x-1.0-alpha1) - en to es translation catalogue (6 entries)

en: Image size
es: Tamaño de imagen

en: Icons
es: Iconos

en: Node links
es: Enlaces del nodo

en: Image size for language icons, in the form "width x height".
es: Tamaño de imagen para los iconos de idioma, en forma de "ancho × alto".

en: Multilanguage
es: Multi idioma

en: To enable multilingual support for specific content types go to <a href="@configure_content_types">configure content types</a>.
es: Para activar el soporte multi idioma en tipos de contenidos específicos, vaya a la <a href="@configure_content_types">configuración de tipos de contenido</a>.
