Language icons (7.x-1.0-alpha1) - en to uk translation catalogue (5 entries)

en: Image size
uk: Розмір зображення

en: Icons
uk: Значки

en: Multilanguage
uk: Багатомовність

en: Adds icons to language links.
uk: Додає іконки до посилань на переклад.

en: To enable multilingual support for specific content types go to <a href="@configure_content_types">configure content types</a>.
uk: Для вмикання підтримки багатомовності для спеціальних типів матеріалу відвідайте <a href="@configure_content_types">налаштування типів матеріалів</a>.
