Language icons (7.x-1.0-alpha1) - en to vi translation catalogue (11 entries)

en: Image size
vi: Kích cỡ ảnh

en: Icons
vi: Biểu tượng

en: Node links
vi: Liên kết node

en: Image size for language icons, in the form "width x height".
vi: Kích cỡ ảnh cho biểu tượng ngôn ngữ, ở dạng "rộng x cao".

en: Multilanguage
vi: Đa ngôn ngữ

en: Add language icons
vi: Thêm các biểu tượng ngôn ngữ

en: Language switcher block
vi: Khối chuyển ngôn ngữ

en: Icon placement
vi: Vị trí biểu tượng

en: Where to display the icon, relative to the link title.
vi: Nơi hiện biểu tượng, tương đối so với tiêu đề liên kết.

en: Icons file path
vi: Đường dẫn tập tin biểu tượng

en: Adds icons to language links.
vi: Thêm biểu tượng vào liên kết ngôn ngữ.
