Language icons (7.x-1.0-beta1) - en to el translation catalogue (12 entries)

en: Image size
el: Μέγεθος εικόνας

en: Icons
el: Εικονίδια

en: Node links
el: Σύνδεσμοι για κόμβους

en: Image size for language icons, in the form "width x height".
el: Μέγεθος εικόνας για τα εικονίδια γλωσσών, στη μορφή "πλάτος x ύψος".

en: Add language icons
el: Προσθήκη των εικονιδίων γλωσσών

en: Link types to add language icons.
el: Τύποι συνδέσμων για την προσθήκη των εικονιδίων γλωσσών.

en: Language switcher block
el: Μπλοκ αλλαγής γλώσσας

en: Icon placement
el: Τοποθέτηση εικονιδίων

en: Where to display the icon, relative to the link title.
el: Που θα εμφανίζεται το εικονίδιο, σε σχέση με τον τίτλο του συνδέσμου.

en: Icons file path
el: Διαδρομή αρχείων εικονιδίων

en: This module manages language icons for multilingual sites:
el: Η μονάδα διαχειρίζεται τα εικονίδια γλωσσών για πολυγλωσσικούς ιστοτόπους:

en: Adds icons to language links.
el: Προσθήκη των εικονιδίων στους συνδέσμους γλωσσών.
