Law / Laywer Template (7.x-1.0) - en to pt translation catalogue (24 entries)

en: Home
pt: Início

en: Content
pt: Conteúdo

en: Comments
pt: Comentários

en: Yes
pt: Sim

en: No
pt: Não

en: Help
pt: Ajuda

en: Advanced settings
pt: Definições avançadas

en: Titles
pt: Títulos

en: Header
pt: Cabeçalho

en: Footer
pt: Rodapé

en: Text color
pt: Cor do texto

en: Add new comment
pt: Adicionar novo comentário

en: Display breadcrumb
pt: Mostrar navegação estrutural

en: Link color
pt: Cor das ligações

en: Unpublished
pt: Não publicado

en: You are here
pt: Está aqui

en: Primary tabs
pt: Separadores primários

en: Secondary tabs
pt: Separadores secundários

en: First sidebar
pt: Primeira barra lateral

en: Page top
pt: Topo da página

en: Page bottom
pt: Rodapé da página

en: Use the ZEN tabs
pt: Usar separadores ZEN

en: Highlighted
pt: Destacado

en: Main background
pt: Fundo principal
