Law / Laywer Template (7.x-1.1) - en to dz translation catalogue (10 entries)

en: Home
dz: གདོང་ཤོག།

en: Content
dz: ནང་དོན་

en: Comments
dz: བསམ་བཀོད་ཚུ་

en: Yes
dz: ཨིན།

en: No
dz: མེན།

en: Help
dz: གྲོགས་རམ་

en: Header
dz: མགོ་ཡིག།

en: Text color
dz: ཚིག་ཡིག་གི་ཚོས་གཞི་

en: Add new comment
dz: བསམ་བཀོད་གསརཔ་ཁ་སྐོང་བརྐྱབ་

en: Link color
dz: འབྲེལ་མཐུད་ཀྱི་ཚོས་གཞི་
