Law / Laywer Template (7.x-1.1) - en to pa translation catalogue (10 entries)

en: Home
pa: ਮੁੱਖ

en: Content
pa: ਸਮੱਗਰੀ

en: Comments
pa: ਟਿੱਪਣੀਆਂ

en: Yes
pa: ਹਾਂ

en: No
pa: ਨਹੀਂ

en: Help
pa: ਮੱਦਦ

en: Header
pa: ਹੈੱਡਰ

en: Text color
pa: ਟੈਕਸਟ ਰੰਗ

en: Add new comment
pa: ਨਵੀਂ ਟਿੱਪਣੀ ਸ਼ਾਮਿਲ ਕਰੋ

en: Link color
pa: ਲਿੰਕ ਰੰਗ
