Law / Laywer Template (7.x-1.4) - en to ast translation catalogue (12 entries)

en: Home
ast: Entamu

en: Content
ast: Conteníu

en: Comments
ast: Comentarios

en: Yes
ast: Sí

en: No
ast: Non

en: Help
ast: Aida

en: Advanced settings
ast: Axustes avanzaos

en: Header
ast: Encabezáu

en: Footer
ast: Pie de páxina

en: Text color
ast: Color del testu

en: Add new comment
ast: Amestar comentariu nuevu

en: Link color
ast: Color del enllaz
