Layout (7.x-1.0-alpha1) - en to dz translation catalogue (7 entries)

en: delete
dz: བཏོན་གཏང་།

en: Delete
dz: བཏོན་གཏང་།

en: Operations
dz: བཀོལ་སྤྱོད་ཚུ།

en: Cancel
dz: ཆ་མེད་གཏང་།

en: Weight
dz: ལྗིད་ཚད།

en: edit
dz: ཞུན་དག

en: Region
dz: ལུང་ཕྱོགས་
