Layout (7.x-1.0-alpha1) - en to et translation catalogue (12 entries)

en: delete
et: kustuta

en: Delete
et: Kustuta

en: Operations
et: Toimingud

en: Cancel
et: Tühista

en: - None -
et: - Puudub -

en: Weight
et: Kaal

en: edit
et: muuda

en: Region
et: Regioon

en: Regions
et: Regioonid

en: Builders
et: Koostajad

en: Responsive
et: Adapteeruv

en: Breakpoint
et: Murdepunkt
