Layout (7.x-1.0-alpha1) - en to id translation catalogue (8 entries)

en: delete
id: hapus

en: Delete
id: Hapus

en: Operations
id: Operasi

en: Cancel
id: Batal

en: - None -
id: - Tiada -

en: Weight
id: Bobot

en: Region
id: Wilayah

en: Responsive
id: Responsif
