Layout (7.x-1.0-alpha1) - en to jv translation catalogue (7 entries)

en: delete
jv: busak

en: Delete
jv: Busak

en: Operations
jv: Operasi

en: Cancel
jv: Batal

en: - None -
jv: - Nihil -

en: Weight
jv: Urutan

en: edit
jv: sunting
