Layout (7.x-1.0-alpha1) - en to ro translation catalogue (11 entries)

en: delete
ro: șterge

en: Delete
ro: Șterge

en: Operations
ro: Operațiuni

en: Cancel
ro: Anulare

en: - None -
ro: - Niciuna -

en: Weight
ro: Greutate

en: edit
ro: modifică

en: Region
ro: Regiune

en: Builders
ro: Constructori

en: Responsive
ro: Adaptiv

en: Breakpoint
ro: Punct de întrerupere
