Layout (7.x-1.0-alpha1) - en to sk translation catalogue (9 entries)

en: delete
sk: odstrániť

en: Delete
sk: Odstrániť

en: Operations
sk: Operácie

en: Cancel
sk: Zrušiť

en: - None -
sk: - Žiadne -

en: Weight
sk: Váha

en: edit
sk: upraviť

en: Region
sk: Umiestnenie

en: Regions
sk: Regióny
