Layout (7.x-1.0-alpha1) - en to sq translation catalogue (8 entries)

en: delete
sq: fshij

en: Delete
sq: Fshij

en: Operations
sq: Operacionet

en: Cancel
sq: Anulo

en: - None -
sq: - Asgjë -

en: Weight
sq: Pesha

en: edit
sq: ndrysho

en: Region
sq: Sektori
