Layout (7.x-1.0-alpha1) - en to sr translation catalogue (8 entries)

en: delete
sr: избриши

en: Delete
sr: Избриши

en: Operations
sr: Операције

en: Cancel
sr: Поништи

en: - None -
sr: - Ниједан -

en: Weight
sr: Тежина

en: edit
sr: измени

en: Region
sr: Регион
