Layout (7.x-1.0-alpha1) - en to vi translation catalogue (11 entries)

en: delete
vi: xoá

en: Delete
vi: Xóa

en: Operations
vi: Thao tác

en: Cancel
vi: Hủy bỏ

en: - None -
vi: - Không -

en: Weight
vi: Độ nặng

en: edit
vi: sửa

en: Region
vi: Vùng

en: Regions
vi: Các vùng

en: Add region
vi: Thêm vùng

en: Breakpoints
vi: Điểm ngắt
